Belgrad Ormanı Bisiklet Faaliyeti

27 Şubat 2022 Pazar Belgrad Ormanı Bisiklet Turu

Sühan dağcılık olarak baharın gelmesiyle birlikte artık günü birlik faaliyetlere devam ediyoruz. Bu hafta sonu yani 27 şubat pazar günü profesyonel bisikletçi Cemal AKGÜL liderliğinde Belgrad ormanlarının patika ve yollarında eşsiz manzara eşliğinde güzel bir gün geçirmeniz için bir etkinlik hazırladık.

Program şöyle; Sabah saat 10.00 da Belgrad ormanı Sarıyer valide sultan girişinde toplanıyoruz, artık son hazırlıkları yaptıktan sonra faaliyetimizi başlatıyoruz. iki saatlik bir sürüş keyfinden sonra Karadeniz kıyı şeridinde Kısırkaya mevkiinde yer alan Mariana isimli nezih işletmede serpme kahvaltıyla bir güzel karnımızı doyurup, kahvelerimizi içtikten sonra tekrardan yola koyulup, Belgrad orman içerisinde grubun performansı göz ününde bulundurularak keyifli sürüşler gerçekleştireceğiz. Gün batımına doğru ,başladığımız yere gelip faaliyetimizi sonlandıracağız.

NOTLAR: 1- Buluşma yeri Belgrad ormanı Sarıyer Valide Sultan girişi. 2- Rotalar : yol ve yarış bisikleti hariç, tüm bisikletlere uygundur. 3- Bisikleti olmayan katılımcılar için , orman girişinde kiralık bisikletler mevcuttur. 4- faaliyet boyunca kask takmak emniyetiniz için zorunludur. 6- Faaliyet alanına herkes kendi imkanlarıyla gelecektir. Ulaşımla ilgili sıkıntılar yaşamamanız adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Notlar

 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Acil bir durum olduğunda aşağıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • UGO Turizm seyahat acentası , hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Faaliyet minimum 8 katılımcı ile gerçekleşecektir. Maksimum katılımcı sayısı ise 20 kişidir. Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.
 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.
 • Bu bir UGO Turizm faaliyetidir.

Fiyat Bilgisi: 100 tl

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların, 25 Şubat 2022 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz. Bu tarihe kadar ücretini göndermeyen katılımcıların doldurmuş olduğu talep formu geçersiz sayılacaktır.

Ücrete Dahil Olanlar;

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Faaliyet alanına ulaşım

Tüm kişisel İhtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler.

Serpme kahvaltı (80 tl)

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilir veya Kayıt Yaptırabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0775
Cemal Akgül

0532440 5423

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.
%d blogcu bunu beğendi: