Çekmeköy Taşdelen Ormanı Doğa Yürüyüşü.

26 Şubat 2022 Cumartesi Taşdelen Ormanı Doğa Yürüyüşü.

Sühan dağcılık olarak baharın yeniden doğuşuna tanıklık etme adına, bu hafta sonu yani 26 şubat cumartesi günü profesyonel rehberlerimiz Adem GÜL ve Cemal AKGÜL liderliğinde Taşdelen ormanın patika ve yollarında eşsiz manzara eşliğinde güzel bir gün geçirmeniz için bir etkinlik hazırladık.

Program şöyle; Sabah saat 0.9 da Çekmeköy Taşdelen mesire alanında toplanıyoruz, artık son hazırlıkları yaptıktan sonra faaliyetimizi başlatıyoruz. yürüyüşümüz minimum 15 km ve 30 km arasında, yaklaşık 7-9 saat arasında sürecektir, süre ve kilometre gurubun performansına göre faaliyet esnasında rehberlerimiz tarafından belirlenecektir. Yürüyüşümüz inişli çıkışlı orman yolları, orman içi hafif zorlu parkurlar, dikey rampalar, derelerden geçişler, yer yer hafif çamurlu zeminler olacaktır. Faaliyetimizi yaklaşık saat 17.00 da bitirmeyi planlıyoruz.

NOTLAR: 1- Buluşma yeri Çekmeköy Taşdelen mesire alanı. 2- Rota orta derece zorluktadır, fiziksel engeli olmayan herkes katılabilir.3-faaliyet boyunca kask takmak emniyetiniz için zorunludur.5- Faaliyet alanına herkes kendi imkanlarıyla gelecektir. Ulaşımla ilgili sıkıntılar yaşamamanız adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

GEREKLİ MALZEMELER: *Yürüyüşe elverişli sırt çantası (30-40 lt). *Trekking yapmaya uygun ,bileği saran 4/2 taban bot. *Yürüyüş esnasında terleme, rüzgar ve üşüme olacağından üst, orta katman rüzgar kesici ve nefes alıcı, soluma özelliği olan kıyafetleriniz (polar ve dış kabuk) getirirseniz hava durumuna göre incelir ve ilave yaparsınız. *Daha az enerji ve denge kaybı için mutlaka Baton getirmenizi tavsiye ediyoruz. *Güneş ve hava koşularından daha az etkilenmeniz için güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka ve eldiven. *Kronik bir rahatsızlığınız ve alerjik bir durumunuz varsa mutlaka faaliyetten önce rehberlerimize söylemeniz ve kullandığınız ilaçları yanınızda getirmelisiniz. * Faaliyet esnasında hava yol durumundan dolayı ıslanır ve kullanılmaz hale gelebilecek kıyafet ve ayakkabılar için yedek bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. * Herkes yiyeceğini ve içeceğini kendisi getirecek. * Damak tadınıza uygun sandviç, meyve kuruları ,enerji verici barlar, muz, en 1.5 lt su ve mutlaka termos içinde sıcak su tercihe göre kahve çay bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Notlar

 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Acil bir durum olduğunda aşağıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • UGO Turizm seyahat acentası, hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Faaliyet minimum 10 katılımcı ile gerçekleşecektir. Maksimum katılımcı sayısı ise 27 kişidir. Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.
 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.
 • Bu bir UGO Turizm faaliyetidir.

Fiyat Bilgisi: 100 tl

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların, 24 Şubat 2022 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz. Bu tarihe kadar ücretini göndermeyen katılımcıların doldurmuş olduğu talep formu geçersiz sayılacaktır.

Ücrete Dahil Olanlar;

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Faaliyet alanına ulaşım

Tüm kişisel İhtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler.

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilir veya Kayıt Yaptırabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0775
Cemal Akgül

0532440 5423

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.
%d blogcu bunu beğendi: