Emler-Eznevit-Karasay Zirve Faaliyeti

25 – 27 Haziran 2021

Yaz sezonu zirve etkinliklerimize hızla devam ediyoruz. Dağlara duyduğumuz özlemi Aladağlar’da tadına doyulmaz 3 zirveli faaliyetimizle gelin birlikte giderelim.

Faaliyet teknik etaplar barındırmamakta; hem uzun süredir dağcılıkla ilgilenen katılımcılara hem de başlangıç seviyesine uygundur. Orta ve üzeri zorlukta doğa yürüyüşleri yapan sporseverler rahatlıkla katılabilir.

Yedigöller Platosu

25 Haziran akşamı İstanbul’dan hareket ile başlayacak olan faaliyetimiz 26-27 Haziran’da kamp ve zirve tırmanışı olarak gerçekleşecektir.

Faaliyette; çadır, mat, tulum, bileklikli yürüyüş botu, dağ ortamına uygun kıyafet (polar, gore-tex vb ceket, yürüyüş pantolonu, sentetik tişört, içlik), baton, kask, ocak-tencere seti-kartuş başlıca bulundurulması gereken malzemelerdir.

Süphan Dağcılık olarak kısıtlı sayıda çadır, kask kiralayabiliriz. Başvuru önceliği ile ilerleyeceğimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Faaliyete katılmak için irtifa deneyimi aranmamakla birlikte orta ve yüksek zorlukta doğa yürüyüşleri için yetecek kondisyona sahip olmalısınız. Faaliyetin doğada gerçekleşecek olduğunu unutmamanız ve doğada kalmak ile ilgili sorununuzun olmamasını öneririz.

Bu faaliyetimize katılacak kişilerin herhangi bir kulüpten 2021 itibari ile güncelliği olan Dağcılık Lisansı’na sahip olmaları gerekmektedir.

Herhangi bir kulüp üyesi değilseniz ve lisansınız yoksa; etkinliklerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Program:

25 Haziran Cuma akşamı İncirli’den hareket edilip E-5 üzerinden katılımcılar alınarak yola çıkılacaktır. Cumartesi sabah saatlerinde Niğde’de kahvaltı ve son alışveriş molası ardından Çukurbağ köyüne ve devamında traktör ile başlangıç noktasına hareket edilecek.

Son hazırlıklarımızı tamamlayarak 2-2,5 saatlik bir yürüyüş ile kamp alanına ulaşacağız. Kamp yükü katırlar ile taşınacaktır.

Pazar sabaha karşı hava şartlarının durumuna göre gibi önce Emler zirveye hareket edip devamında Enzevit Karasay zirveleri ile devam edeceğiz.

Gerekli Malzemeler

Temel Kamp Malzemeleri (Çadır / Mat / Tulum / Yemek Seti-Ocak/ Kartuş vb.)
Trekking yada Dağcılık Botu

Kask

Baton

Dağ Ortamına Elverişli Kıyafet

Güneş Kremi vb. yardımcı malzeme

2 öğün kahvaltı – 1 öğün akşam yemeği – atıştırmalıklar

Notlar

 • Bu bir Süphan Doğa Sporları Kulübü Derneği ve UGO Travel ortak faaliyetidir.
 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Lütfen biniş saatinden 5 dakika önce durakta olunuz.
 • Acil bir durum olduğunda yukarıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • UGO Travel, hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu bir doğa sporudur. Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Faaliyet minimum 10 katılımcı ile gerçekleşecektir.
 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.
 • Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.

Fiyat Bilgisi

15 katılımcıya kadar 900 TL

15 ve üzeri katılımcı 800 TL

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların, 20 Haziran 2021 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz.

Dahil Olanlar;

Ulaşım

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Traktör ve katır hizmeti

Dahil Olmayanlar;

Tüm kişisel ihtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler

Malzeme ihtiyacı olanlara sınırlı sayıda kamp ve teknik malzeme kiralama yoluyla temin edilebilecektir. (Tırmanış için çadır ve kask kiralanabilir)

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0774
Osman Bahar
0506 426 0960
Seval Bahar
0531 974 9642

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.

%d blogcu bunu beğendi: