Geyve Kaya Tırmanış Kampı

07 – 08 Kasım 2020

Süphan Dağcılık olarak tırmanış severlere yönelik bir faaliyetle karşınızdayız. 7-8 Kasım tarihlerinde, iki gün boyunca kayalarda vakit geçirip, tırmanışın tadını çıkaracağımız bir faaliyet hazırladık. Kaya tırmanışında deneyim kazanmak ya da halihazırdaki deneyimlerini daha fazla pratiğe dökmek isteyenleri Geyve kampımıza bekliyoruz.

Bu faaliyetimiz herhangi bir eğitim içermeyecektir. (Eğitim almak için ayrıca iletişime geçebilirsiniz) Sadece birlikte vakit geçirip, bolca rota tırmanmayı deneyeceğiz.

Faaliyetimizin tahmini başlangıç saati 7 Kasım Cumartesi sabah 06.00 İncirli’den hareket, bitiş saati de 8 Kasım Pazar 22:00 İncirli’ye varış olarak planlanmıştır.

Eğer faaliyetimize katılmak istiyorsanız aşağıdaki form üzerinden kaydınızı yaptırabilirsiniz. Faaliyetimizde spor tırmanış başlangıç (top rope rotalarda tırmanış tekniklerini öğrenmek ve uygulamak) ve gelişim grubu (lider tırmanışı geliştirmek) olarak ayrı gruplar halinde çalışmalar yapacağız.

NOT: Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına almış olan COVID-19 virüsünün yayılımına göre ya da hava durumuna faaliyetle ilgili değişiklik durumu söz konusu olabilir.

Gerekli Malzemeler

Temel Kamp Malzemeleri
Güneş Kremi

Kaya Tırmanışı için Ayakkabı

Kaya Tırmanışı için Tırmanış Kemeri

Kaya Tırmanışı için Kask

Emniyet aleti, emniyet perlonu, karabina gibi teknik malzemeleriniz

Malzemesi eksik arkadaşlarımıza kiralama ücreti karşılığında kemer ve kask temin edebileceğiz. Ayrıca express, ip gibi malzemelerin bir kısmını ortak kullanıyor olacağız. Gelecek arkadaşlarımızın kaya tırmanış ayakkabısı getirmesini öneririz.

Notlar

 • Bu bir UGO Travel faaliyetidir.
 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Lütfen biniş saatinden 5 dakika önce durakta olunuz.
 • Acil bir durum olduğunda yukarıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • Faaliyet minimum 14 katılımcı ile gerçekleşecektir.
 • Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.
 • UGO Travel, hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu bir sportif faaliyettir. Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.

Fiyat Bilgisi 250 TL

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların, 1 Kasım 2020 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz.

Dahil Olanlar;

Ulaşım

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Tüm kişisel ihtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0774
Osman Bahar
0506 426 0960
Seval Bahar
0531 974 9642

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.

%d blogcu bunu beğendi: