Geyve Yaz Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Eğitim Kampı 11-13 Kasım 2022

11 – 13 Kasım 2022

Sezonun son eğitim faaliyetinde, dağcılık, kamp ve tırmanış becerilerini bir adım öteye taşımak isteyen yada ilk defa kaya inişi ve tırmanışı ile tanışacak olan katılımcılarımız için İstanbul’a yakınlığıyla tırmanışçıların uğrak yerlerinden biri olan Geyve’de bir eğitim ve tırmanış etkinliği düzenleyeceğiz.

Sizleri tırmanmak, kampın tadına varmak ve sporla dolu, eğlenceli bir haftasonu geçirmek üzere kampımıza bekliyoruz.

Tırmanış eğitimi almak veya eğitimli olup pratik yapmak isteyenlere yönelik etkinliğimize yalnızca kampın tadını çıkarmak yada ilk defa kaya tırmanışı ile tanışmak için de katılabilirsiniz.

Faaliyetimiz Süphan Dağcılık ve TDF 3. kademe kıdemli Antrenörler Adem Gül Nejdet Bozkurt liderliğinde gerçekleşecektir.

Faaliyetimizi bu sefer ,artan yakıt fiyatlarından dolayı maliyetleri en aza indirmek adına toplanma yeri ,Geyve tırmanış bahçesi olarak belirledik. Faaliyetimiz başlangıç saati 11 Kasım Cuma akşam 20.30 – 21.00 saatleri arasında İstanbul’dan hareket, bitiş saati de 13 Kasım Pazar İstanbul’a varış olarak planlanmıştır.

Etkinlikte Temel kampçılık ,kampta barınma ,teknik malzeme tanıtımı ,kamp malzemeleri tanıtımı, kayadan iniş , sabit ip hattına giriş ve tırmanma , spor tırmanış başlangıç (top-rope rotalarda tırmanış tekniklerini öğrenmek ve uygulamak) ve gelişim grubu (lider tırmanışı geliştirmek) olarak ayrı gruplar halinde çalışmalar yapacağız.

NOTLAR: 1-Toplanma yeri Sakarya/Geyve tırmanış bahçesi kamp alanıdır. 2- Eğitime herkes kendi araçlarıyla gelecek ve isteyen kurulacak olan whatsapp gurubu aracılığıyla iletişime geçip araç paylaşımında bulunacaklar. 3- Faaliyetin başlamasına az bir süre kala bilgilendirme amaçlı whatsapp grubu kurulacaktır. 4-Yağış olması durumunda faaliyetimiz ileri bir tarihe ertelenecektir.

Gerekli Malzemeler

Temel Kamp Malzemeleri
Güneş Kremi
Kaya Tırmanışı için Ayakkabı
Kaya Tırmanışı için Tırmanış Kemeri
Kaya Tırmanışı için Kask
İniş aleti, emniyet perlonu, karabina gibi teknik malzemeleriniz

Notlar

 • Bu bir Süphan Doğa Sporları Kulübü Derneği ve UGO Turizm ortak faaliyetidir.
 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Acil bir durum olduğunda yukarıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • UGO Turizm, hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu bir doğa sporudur. Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Faaliyet minimum 10 katılımcı ile gerçekleşecektir.
 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.
 • Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.

Fiyat Bilgisi : 1000 Tl

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların,10/Kasım 2022 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz.

Dahil Olanlar;

Katılımcı sayısına göre Antrenör

Tırmanış ipleri ve güvenlik ekipmanları

Eğitim bedeli

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Tüm kişisel ihtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler

Malzeme ihtiyacı olanlara sınırlı sayıda kamp ve teknik malzeme kiralama yoluyla temin edilebilecektir. (Tırmanış için kemer ve kask kiralanabilir)

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0775
Nejdet Bozkurt
0506 698 1425
Güner Dönmez
0536 325 8510

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.

%d blogcu bunu beğendi: