Kızlar Sivrisi Zirve Faaliyeti

30 Nisan – 2 Mayıs 2020

Süphan Dağcılık olarak ikinci zirve faaliyetimizi, geçiş mevsiminde uygun havası olabileceği sebebiyle Antalya’da bulunan 3.086 metre yüksekliğindeki Kızlar Sivrisi Dağı’na gerçekleştireceğiz. 30 Nisan Perşembe akşamı yola çıkışlı, 2 Mayıs Cumartesi akşamı dönüşlü bir faaliyet olacak.

Faaliyetimizi hem uçak biletlerinin o dönemdeki olası fiyatlarının yüksekliği hem de COVID-19 virüsüne karşı daha güvenli bir alanda kalmak adına, zamanımız da olduğu için araçla yapmayı planlamaktayız.

Fotoğraf: Adem Gül

Bu faaliyetimize katılmak için temel dağcılık bilgilerine sahp olmak yeterlidir. Süphan Dağcılık ya da TDF, farklı kulüp veya topluluklardan almış olduğunuz eğitimler geçerlidir.

Faaliyetimizin tahmini başlangıç saati 30 Nisan Saat 21:00, bitiş saati ise İstanbul’a dönmüş olmayı planladığımız saat olan 3 Mayıs Pazar sabah 12:00 olarak belirlenmiştir.

İstanbul’dan gelecek veya İstanbul – Antalya güzergahından katılacak katılımcılarımız, 30 Nisan Saat 21:00’da İstanbul İncirli’den katılacak aracımızla faaliyetimize katılabilirler. Diğer şehirlerden faaliyetimize katılacak arkadaşlarımız ise Antalya Elmalı’dan grubumuza dahil olabilirler. Diğer şehirlerden faaliyetimize katılacakların, en geç sabah 9.00’da Antalya Elmalı’da olmasını rica ederiz.

Programımız şöyle;

30 Nisan Saat 21:00’da İncirli’den hareket ediyoruz. Cumartesi sabahının erken saatlerde Antalya Elmalı’da hem kahvaltı ve alışveriş molası hem de faaliyetimize olası başka şehirlerden katılacak arkadaşlarımızı da alarak Büyüksöğle köyüne hareket ediyoruz. Daha sonra buradan traktöre binerek kamp alanına hareket ediyoruz. Şartlara göre dağ evinde ya da yaylada kamp kurarak faaliyetimize hazırlanacağız.

1 Mayıs’ı 2 Mayıs’a bağlayan gece saat 03:00’da zirve denemesi için hareket edeceğiz ve kampa döneceğiz.

2 Mayıs’ta zirve dönüşünde ise dinlendikten sonra kampımızı toplayacak ve İstanbul’a dönüş için hareket edeceğiz.

3 Mayıs sabahı erken saatlerde İstanbul’da olmayı ve faaliyetimizi sonlandırmayı planlıyoruz.

Notlar

 • Bu bir UGO Travel faaliyetidir.
 • Faaliyet öncesinde iletişim amaçlı Whatsapp grubu oluşturularak iletişime geçilecektir. Bu gruptan biniş saatleri ve detaylı bilgiler verilecektir.
 • Lütfen biniş saatinden 5 dakika önce durakta olunuz.
 • Acil bir durum olduğunda yukarıdaki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • UGO Travel, hava muhalefeti ya da olumsuz şartlar sebebiyle faaliyeti iptal etme ya da lokasyonu değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Öngörülemeyen sebeplerden dolayı faaliyetin bitiş saati değişiklik gösterebilir.
 • Faaliyet minimum 14 katılımcı ile gerçekleşecektir. Maksimum katılımcı sayısı ise 30 kişidir. Katılımcı sayılarına rehberler dahil değildir.

 • Doğada hava ve arazi koşulları değişiklik gösterebileceği için sağlık koşulları elvermeyen kişilerin katılması önerilmemektedir.
 • Doğa faaliyetlerinin risk içerdiği katılımcılar tarafından bilinmelidir. Etkinliğe bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı tavsiye ederiz.
 • Faaliyetlere yüzük, küpe ve benzeri takı ile gelmemenizi öneririz.
 • Doğaya organik olsa dahi çöp bırakılmamasını rica ederiz. Lütfen yanınızda çöpünüzü taşıyabileceğiniz poşet vb malzemeler bulundurunuz.
 • Sigara yalnızca molalar sırasında ve gruptan uzakta içilebilir. Ayrıca izmaritlerinizi de lütfen yere atmayınız.
 • Faaliyetlerimizde alkol tüketmek yasaktır.
 • Uçak biletlerinizi, hava muhalefeti sebebiyle faaliyetin değişebilme ihtimalinden ötürü değiştirebilir almanızı öneririz.

Fiyat Bilgisi: 550 TL

Bu faaliyet kapsamında katılımı kesinleşen katılımcıların, 20 Nisan 2020 tarihine kadar faaliyet ücretlerini isim ve faaliyet açıklaması ekleyerek aşağıdaki IBAN numarasına göndermelerini rica ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar;

İstanbul’dan Dağa Gidiş Dönüş Ulaşım

Traktör Ücreti

Rehberlik

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar;

Tüm kişisel İhtiyaçlar

Faaliyet boyunca tüketilecek yiyecek – içecekler

Malzeme ihtiyacı olanlara sınırlı sayıda kamp ve teknik malzeme kiralama yoluyla temin edilebilecektir.

Ücretin Yatırılacağı Hesap Numarası

Adem Gül

Akbank – TR74 0004 6000 1988 8000 1436 49

KAYIT FORMU

Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Sorularınızı Sorabilir veya Kayıt Yaptırabilirsiniz.
Adem Gül
0533 323 0775
Osman Bahar
0506 426 0960
Seval Bahar
0531 974 9642

Soru / Önerileriniz / Özel Faaliyet talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz.

İşleniyor…
İşlem başarılı! Listeye girdiniz.
%d blogcu bunu beğendi: